Pasowanie na Przedszkolaka w Uniwersytecie Przedszkolaka!

Pasowanie na Przedszkolaka w Uniwersytecie Przedszkolaka!

Drodzy Rodzice!

Już wkrótce Państwa Dzieci staną się pełnoprawnymi Przedszkolakami, a to wszystko za sprawą pasowania na Przedszkolaka w naszym Uniwersytecie.

W związku z powyższym, pragniemy już teraz serdecznie zaprosić Państwa na tę uroczystość. Odbędzie się ona 22.11 (czwartek) o godz. 14.30 w budynku naszego przedszkola – sala sportowa (zielona) – na pierwszym piętrze.

Zważając na powagę wydarzenia zależy nam, aby choć jedna osoba z rodziny towarzyszyła dziecku w tym dniu. Jeśli Rodzice nie są w stanie przybyć, może to być Babcia, Dziadek bądź Ciocia czy Wujek (osoba upoważniona do odbioru dziecka).

Prosimy również, aby przygotować dla dziecka elegancki strój (biała koszula/bluzka, czarne/granatowe spodnie/spódniczka bądź odświętna sukienka). Ubranie prosimy przynieść w czwartek rano, w osobnej reklamówce i pozostawić w szatni.

Dziękujemy za współpracę :)

Serdecznie Zapraszamy!!!