Drogi Rodzicu!

Pora wypuścić dziecko spod matczynych skrzydeł i pozwolić mu wraz z innymi odkrywać piękno wspólnych działań i otaczającej rzeczywistości. Razem pracujmy na największy skarb dorosłych – radosny uśmiech dziecka więc zapisz je do naszego przedszkola!

Zapisy do Niepublicznego Przedszkola Językowo - Sportowego Uniwersytet Przedszkolaka trwają cały rok.

Rodzice dzieci, chcący zapisać dziecko do przedszkola lub skorzystać z doraźnej opieki/czasowego pobytu np. w ferie zimowe powinni umówić się na spotkanie – bezpłatne, niezobowiązujące, trwające około 30 minut, wraz z dzieckiem, które w trakcie poznaje nowe otoczenie w obecności rodziców, włączając się częściowo w zabawę z dziećmi. My w tym czasie mamy możliwość udzielenia sobie wzajemnych informacji, dopełnienia formalności itp.

W przypadku nowych dzieci – przedszkolaków, preferujemy okres adaptacyjny.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzin po wcześniejszym umówieniu spotkania pod numerem telefonu 577 080 690. Porozmawiamy i chętnie opowiemy o Uniwersytecie Przedszkolaka.