Własny nowoczesny plac zabaw

Teren otaczający nasze przedszkole jest ogrodzony, obsadzony drzewami i krzewami. Z tyłu placówki znajduje się plac zabaw o powierzchni ponad 250 m2, który został wykonany zgodnie ze wszystkimi normami bezpieczeństwa. Jest kolorowy i wyposażony w nowoczesne sprzęty. Urządzony z myślą o naszych przedszkolakach, zachęca ich do spontanicznej zabawy, gdzie mogą wspinać się na drabinki, huśtać, zjeżdżać ze zjeżdżalni czy budować z piasku. Tak doskonale zagospodarowana przestrzeń zapewnia dzieciom odpowiednią dawkę ruchu.

Dodatkowo w naszym ogrodzie powstała ścieżka sensoryczna, dzięki której, nasze przedszkolaki rozwijają:
- motorykę dużą
- równowagę i koordynację ruchową
- stymulacje i receptory znajdujące się w stopach
- wrażenia dotykowe a co najważniejsze pozwala dziecku rozwinąć wyobraźnię dotykową

Plac zabaw na świeżym powietrzu jest idealnym miejscem dla aktywności ruchowej. Wspólna zabawa z rówieśnikami sprawia dzieciom wiele radości, przyczynia się do ich rozwoju fizycznego, a także uczy współżycia w grupie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: