Dlaczego My?

University
of the future

Dlaczego My?

Niepubliczne Przedszkole Językowe – Sportowe  Uniwersytet Przedszkolaka to nowoczesna placówka w Olkuszu, a zarazem wyjątkowe miejsce zapewniające każdemu dziecku najwyższy poziom nauczania oraz najlepszą opiekę.

Wyróżniają nas najnowsze metody edukacyjne, między innymi symulacyjne prowadzenie zajęć w dwóch językach, oraz wykorzystywanie interaktywnego sprzętu, zwiększającego atrakcyjność nauki. Zapewniamy zdrowe żywienie, dostosowane do potrzeb każdego z podopiecznych. Gwarantujemy ponadto najlepsze warunki do nauki i zabawy oraz przede wszystkim bezpieczeństwo!

Gwarantujemy naturalne przyswajanie języków obcych od najmłodszych lat.

Aktywność, zdrowie i radość! - Wiemy, jak ważną rolę we wszechstronnym rozwoju dziecka odgrywa ruch, dlatego proponujemy połączenie doskonałej opieki i wysokiej jakości kształcenia z różnorodnymi formami zajęć ruchowych.

Stosujemy nowoczesne metody edukacyjne, zwiększające efektywność nauki.

Stworzyliśmy nowoczesne miejsce dla rozwoju psycho-ruchowego małego człowieka.

Zapewniamy troskliwą opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanej kadry specjalistów z dziedziny logopedii, psychologii dziecięcej oraz innych terapeutów w zależności od potrzeb.

W naszym przedszkolu dzieci codziennie odkrywają świat poprzez różnorodne gry i zabawy.

Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa, dlatego działa u nas stały monitoring.

Korzystamy z firmy cateringowej, która prowadzi zdrową kuchnię i podajemy dzieciom pełnowartościowe posiłki, dostosowane do ich upodobań smakowych i potrzeb.

Jeśli znajdą się Państwo w sytuacji, w której po południu – poza godzinami otwarcia naszego prywatnego przedszkola – niezbędna jest opieka nad dzieckiem, chętnie pomożemy. W ramach usługi „Awaryjna niania” zaopiekujemy się maluchem, zaproponujemy mu wspólną zabawę i miło spędzimy czas.

Efektowne i nowoczesne sale dydaktyczne, które ułatwiają i uatrakcyjniają zabawę i naukę.

Zapewniamy odwóz dzieci do domu, ponieważ wiemy, jak cenny jest czas zapracowanych rodziców.