Uniwersytet Przedszkolaka już OTWARTY!!!!

Uniwersytet Przedszkolaka już OTWARTY!!!!

 

 

 

Drodzy Rodzice!
Uniwersytet Przedszkolaka już OTWARTY :)
Od 1.08 w nasze progi zawitają Przedszkolaki wraz ze swoimi Rodzicami.

Przed nami jeszcze miesiąc wakacji, zatem czas podróży, zabawy a także relaksu. Również w naszym Uniwersytecie przez najbliższy miesiąc będzie obowiązywała iście wakacyjna atmosfera. Zanim nasze Przedszkolaki wyruszą w fascynującą podróż dookoła świata, poznają sympatyczną Sowę - Mądrą Głowę, która w roli przewodnika po przedszkolu wtajemniczy Dzieci w każdy zakamarek sali, łazienki, szatni a nawet kulkolandii czy ogrodu. Sowa zapozna dzieci ze swoimi znajomymi zabawkami oraz pokaże różne sposoby zabawy nimi. Opowie o typowym dniu w przedszkolu, pokaże Jej ulubione zabawy np. taniec labada czy berek-cukierek. Nierzadko przyniesie dzieciom interesujące akcesoria np. olbrzymią, kolorową chustę, instrumenty muzyczne czy tęczowe balony. Dzięki Jej radom Dzieci staną się Ekspertami od odkładania zabawek na miejsce, kulturalnego spożywania posiłków czy też od bezpiecznego zachowania się w łazience.

Następnie nadejdzie pora na wakacyjną podróż poprzez kraje/kontynenty. Zaczniemy oczywiście od tego co nam najbliższe, a więc od Polski. Zatańczymy góralski taniec, poznamy historię powstania nazwy miasta - Warszawa czy wybierzemy się w rejs statkiem po morzu, w trakcie którego spróbujemy np. łowić ryby. Dalej skosztujemy włoskich przysmaków np. pizzy czy makaronu, aż wreszcie wyruszymy na inne kontynenty, gdzie czekają nas: afrykańskie safari z obiektywem, sprawnościowe tory dla prawdziwych Samurajów czy zabawy w Wiosce Indiańskiej.

To wszystko i wiele więcej w Uniwersytecie Przedszkolaka już od SIERPNIA!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!