Warsztaty Rodzinne Bożonarodzeniowe :)

Warsztaty Rodzinne Bożonarodzeniowe :)

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbędą się 19 grudnia o godzinie 15.30 w sali multimedialnej Uniwersytetu Przedszkolaka.

Program spotkania obejmuje: wspólne kolędowanie, tańce do świątecznej muzyki, zabawy integracyjne oraz wykonanie ozdoby bożonarodzeniowej. Materiały potrzebne do wykonania świątecznej dekoracji zapewnia przedszkole :)

Aby jeszcze intensywniej poczuć magię świąt i cieszyć się radością ze wspólnego spotkania prosimy, aby każda rodzina przyniosła na warsztaty coś smacznego ;) Dbając o urozmaicenie wspólnego stołu zostanie przygotowana lista mile widzianych smakołyków. Państwo, poprzez losowanie, będą wybierać rzecz, którą prosimy przynieść na warsztaty.

Bardzo dziękujemy za współpracę ;)