Rodzinne Warsztaty Wielkanocne!

Rodzinne Warsztaty Wielkanocne!

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą, i w naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.

Właśnie z tej okazji serdecznie zapraszamy Rodziców na Rodzinne Warsztaty Wielkanocne, które odbędą się 11 kwietnia (czwartek)         o godzinie 15.00 w Uniwersytecie Przedszkolaka.

Program spotkania obejmuje:

* wiosenne tańce,

* zabawy do muzyki,

* jajeczne eksperymenty

* warsztaty plastyczno-techniczne podczas których wspólnie przygotujemy palmy wielkanocne.

Prosimy, aby każda rodzina przyniosła na spotkanie kilka gałązek (kolorowe trawy, gałązki - bazie, bukszpan itp.) oraz ozdoby (tasiemki, kwiaty, motywy wielkanocne) potrzebnych do wykonania palmy. To wszystko po to, by wykonane przez nas palmy były naprawdę kolorowe, okazałe i piękne?

Bardzo dziękujemy za niezmiennie owocną współpracę :)