Dołącz do Nas!

Kadra pedagogiczna to jeden z największych atutów Uniwersytetu Przedszkolaka. Nasze nauczycielki wyróżniają się profesjonalizmem, wysokimi kompetencjami, kreatywnością, empatią i entuzjazmem. To właśnie dzięki nim każdy, kto wchodzi do naszego przedszkola, czuje się jak w domu!

Razem tworzymy elitarne grono nauczycieli, którzy dbają o bezpieczeństwo, wychowanie i rozwój podopiecznych, a także kształtują w nich twórczą postawę, rozwijają ich indywidualne zainteresowania i uzdolnienia.

Wiemy o tym, że kompetentni i zadowoleni nauczyciele to szczęśliwe i uśmiechnięte dzieci, dlatego staramy się dbać o naszych pracowników, jak tylko potrafimy najlepiej – także o personel pomocniczy, który jest dla nas równie ważny.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

W Uniwersytecie Przedszkolaka każdy pracownik może liczyć na:

• wsparcie ze strony doświadczonego, życzliwego zespołu,
  • pomoc cenionych specjalistów (metodyków, psychologów, logopedów) w codziennej wychowawczo-dydaktycznej pracy z dziećmi,
  • możliwość odbywania staży na kolejne stopnie awansu zawodowego,
  • kursy i szkolenia przygotowujące i doskonalące,
  • dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych,
  • spotkania integracyjne zespołów pracowniczych,
  • zapewnienie strojów służbowych,
  • zapewnienie materiałów i pomocy do prowadzenia zajęć,
  • ubezpieczenie NNW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV z dokładnymi danymi oraz listu motywacyjnego na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dołącz do elitarnego grona pracowników Uniwersytetu Przedszkolaka!