Konkurs "Imię dla Maskotki Uniwersytetu Przedszkolaka"

Szanowni Rodzice, Kochane Przedszkolaki!!!

W sierpniu obchodzimy trzecie urodziny funkcjonowania Naszego Przedszkola.

W związku z powyższym organizujemy konkurs na imię dla Maskotki Uniwersytetu Przedszkolaka.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego pomysłu na imię dla Naszej Sowy, która uwielbia dzieci i z chęcią się z nimi bawi oraz pozuje do zdjęć.

Konkurs odbywać się będzie w dwóch etapach.

I pierwszy:

Wpisanie propozycji imienia dla maskotki w komentarzu pod postem konkursowym na FanPage Niepubliczne Przedszkole Językowo - Sportowe Uniwersytet Przedszkolaka.

II etap:

Wyłonienie z wszystkich propozycji trzech imion. Głosowanie na najlepsze imię dla maskotki.

Imię które zdobędzie największa ilość głosów wygra.

Do wygrania bardzo atrakcyjna nagroda!!!!!!!

Zasady Konkursu:

1. Konkurs wewnętrzny wyłącznie dla dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola Językowo Sportowego Uniwersytet Przedszkolaka w Olkuszu.

2. Pierwszy etap konkursu będzie trwał od dnia 20.07.2021r. do dnia 13.08.2021r.

3. Drugi etap od dnia 14.08.2021r. do dnia 26.08.2021r.

4. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się dnia 27.08. 2021r. podczas uroczystości na której będziemy obchodzić III urodziny Uniwersytetu Przedszkolaka oraz Zakończenie wakacji.

5. Z Konkursu wykluczone zostaną komentarze niezwiązane z tematyką konkursu, poruszające wątki brutalne, rasistowskie, lub inne naruszające zasady dobrych obyczajów.

Szanowni Państwo, zachęcamy gorąco wszystkie przedszkolaki wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w konkursie!!!